Mõõkade 2, unesnägemise praktika – 3

Image result for swords 2 tarotEile siis palju muud ei jõudnud teha, kui kirjutasin natuke Taro vastasmõjudest, kui selle kohta miski valmis teks hakkab kooruma, siis jõuab see ehk siia ka. Kõik tekstid leitavad FB grupis “Ennustamine Taro Kaartidega – Rider Waite”, päisest ENNUSTAMISE link viib otse gruppi ka. See selleks.

Igatahes suutsin veel mitu tundi raamatut lugeda ja mingi praktika pidin ju tegema, kiirlugemine jäi täna ja eile ära, aga selle eest lapäeval võtan selle suuremalt ette mitme inimese peal ja p üks klient ka. Tunne, et see väga vajalik oskus, mida pean lihvima – kuulama oma häält ja analüüsima oma kõnet. Eriti kui ennustus tuleb 5 kaardiga teha 1 minutijooksul, seal tuleb kasutada puhtalt intuitiveness tajusid ja ei maksa karta, et läheb valesti.

Igatahes eile otsustasin proovida uut praktikat  – unenägemise praktikat, mis taro kaardi toob meie unenägudesse, me lubame seal kaardil ennast avada meile, et me saaks temaga paremini suhestuda . Lugesin sellest “deborah lipp”  raamatust, aga nagu minule kohane, ma teen need kõik endale kohe käepärasemaks.  Kuna õhtul vist oli juttu tulnud Mõõkade 2, siis otsustasin, et võtan selle kaarti ja kujutasin selle lihtsalt enesele silme ette. Praktika näeb ette, et enne uinumist tuleb kaart tõmmata ja minu arvates selle võiks siis jätta enda öölauale avatuna.

Meenutasin kaarti, ei meenunud vaid tool, kus naine valges rüüs istub, meenus vaid valge värv, kõik muud elemendid olid paigas. Kange istak, isegi nagu stardivalmis, kas rünnata või põgeneda. Käed rinnal ristis – nagu kaitse või tõrje. Ise käes hoidmas kahte mõõka – valmis ründeks või ähvadav olek, et ma olen ohtlik. Ometigi silmad kinni, valge salliga. Valge nagu rahu või lunastus, või kannatus. Mulle tundub, et silmad suletud sellesk, et ei taha välismaailmaga suhelda – suhestuda, põgeneb enesesse. Püüab elu üle järgi mõelda oma rahus ja üksinduses aga mulle tundub, et see ei õnnestu, inimene on täis kahtluseid ja hirme.. Mõõkadega nagu hoiaks ka tasakaalu, samas nagu tasakaalust väljas inimene – väismaailma eest hing suletud – keha aga valmis. Meri taga pole just tormine, aga ma mitte rahulik, nagu Mõõkade10 või sauade äss, viimasel lausa harmooniline, mõõkae 10 pigem kivistunult tüüne. See aga kaljune-kivine, virvendusega, närviline, rahutu, ohtlik. Aga mitte endast väljas. Ka kuu taevas, mis on sisemiste hirmude kaart. Kuu näitab, et inimene ei ole alateadvusega kontaktis, mida ei tunne, seda kardab. Siin pole küll täiskuu  – noorkuu, ehk alles teekonna alguses. Iseenesest kahed on duaalsus, näeksin siis sisemine ja välise mina vahelist lõhet. Mina ja väismaailm. Mõõgad on tarkuse ja mõistuse kui ka agressiivsus, konflikti kaart.  Ehk siis tarkuse ja ka konflikti vaheline maailm, kus rahu ka päris teha ei suudeta ja sellest üle olla, parem sulgen silmad. See selline puhta tunnetuse pealt, vaadates kaarti ennast.

Seega siis see kaart avas mulle ennast eile öösel, ma nägin tema pähe, tema mõtetesse, suutsin ise istuda seal valgel toolil ja tajuda neid tundeid, kui ka tugevai külgi.

Loomulikult terve see päeva on kaart meelel olnud, sellest kirjutatud ja analüüsitud. Tooksin välja ka mõne taroloogi arvamuse muudetu kujul.

Mõõkade 2 – KAHTLUS

* Vastuolulised mõtted
* Asjatu otsimine intellektuaaluse tasandil, peab usaldama intuitsiooni ja süvainspiratsiooni. Küsija on tugeva kahtluse kütkes, ei kuule oma sisehäält.

* Sisemine lõhestus
* Otsustusvõimetus
* Piinarikkad kahtlused
* Ringitiirlemine
* Leidma lahendused
* Kahtlused ja sellest tulev ahastus
* Suhtes kahtlemine
* Tööalased kahtlused
* Intuitiivsed kahtlused
* Skepsism
* Psüühiline lõhestus
* Pääsetee lootusetust olukorrast
* Püüdlus meelerahu poole
* Otsib vastuseid
* Tugevam pool intellekt ja tugev analüüsivõime, struktuur

Ole hetkel skeptiline, esita endale sügavamaid küsimusi. Pigem kriitiline distants, ära torma.

Samas mõni teine taroloog leiab, et see on TASAKAALU kaart. Kindlasti väline tasakaal on hea. Aga mina jätkuvalt küsiks, kas kinnised silmad on meditatsioon. Kindlasti inimene tegeleb tugeva mõttetööga ja mõtleb sügavalt elu üle järele. Tahab kohaneda, tahab mõista aga nagu midagi on puudu.

TAGURPIDI ka siin midagi paremaks ei lähe. Pigem inimene ei taha mõelda, ei taha mediteerida, ei taha analüüsida, domineerib Hirm, kaitsetu seisund, suletus.

Võibolla kunagi ma leian siin ka kunagi tugevama inimese tunnusjooni. Igatahes seniks jätkan sellel teel… 76 kaarti veel ja 100 praktikat ja 10000 klienti.

Nagu ma täna naljatasin, et täna veel olen noor ja seksikas, 65 aastaselt lubasin hakata tigedaks ja koledaks kaardimooriks ja nõiaks 🙂 Natuke rohkem kui 2 kaart aastas ja 65 saan kõik selgeks 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: