Unenägu ja meditatsioon, päev 2

Related image
Eile õhtul ei tulnud koheselt und, kui pea padjale panin… mõtted keerlesid aina peas. Olgu, mõtlesin, et kasutan aega targalt siis juba ära ja teen oma meditatsioon harjutust, mis mu uues Taroraamatus soovitatakse teha. Proovisin siis õpetuse järgi ühte meditatsiooni liiki, et kujutan midagi silme ette ja hoian seda kujutust. Algul püüdsin puu silme ette luua, nagu õpetuses kirjas. Et algul lihtsalt vaatan puud ja siis aina rohkem detaile püüan lisada, täpsemalt vaadelda, lisada mingeid eripärasi ja mõtteid hoia ainult puu juures. Aga mõte hakkas ikka ja jälle lootusetult kargama. Siis mõtlesin, et kasutan tuld või küünalt, see sobis… Aga paari minutiga olin üleeilses unenäos ja mäletasin täiesti selgesti ühte kohta mida ma muidu ei mäletanud. Jäin nagu kohe üllatunult ringi vaatama, sest olin täiesti oma une sees aga sain ise otsustada ja vaadelda, mis toimub. Siis muutus see pigem nagu rännakuks ja kõndisin nagu unenäos tagasi, kõik sündmused, mida ma ei mäletanud tulid meelde lõpust ettepoole. Lõpuks olin jälle vanaema aias, korjan seal ravimtaimi ja järsku vaatan üle heki – madal meri (aga seal on tegelikult põld, meri on 50 km kaugusel ) see meri oli üleeilses unes siis ka. Siis kuulen selget häält, kes hakkas rääkima, “siin oli 10 000 a tagasi meri”. Sellega üleeilne unenägu nagu lõppes ja läksin sealt edasi minu rännak. Vanaema maja kadus, kui vaatasin mingi hetk tagasi maja poole. Igalpool oli selline u põlvini madal meri (mitte üldse selline nagu pildil, otsisin kaua sarnast pilti aga ei leidnud) , väga väga kaugel silmapiiril olid madalad mäed. Hääl ütleb, et see on suur järv tegelikul. Kõnnin vaikselt madalas soojas vees. Kõva pae põhi jalgeall. Hääl ütleb, et vahepeal on sügavikud – mitu km sügavad, et vaata ette, et sisse ei astu. Vaatan, vesi on vahepeal tume, järsku nagu läheb mustaks. Räägib, et seal elavad suured kalamoodi kiskjad (silm ees olid vaala mõõtu haid) , et kindlasti püsiks madalas vees. Hääl aga ikka jutustab. et just on jääaeg lõppenud ja jää sulanud. Mõttesse tuli see Läänemere ühinemise jutt kuskilt…. Ja et jää lükkas siis sellised sügavad vaod maa sisse. Et tänapäeval on juba suur kivististe kiht peal ja keegi ei teagi, et sellised elukad meite mail ringi ujusid. Öösel käskis suure kivi otsa ronida, kuna vesi tõuseb. Paari km tagant olidki suured kivirahnud. Ütles, et läheksin mägedesse. Proovisin veel ühe kivi otsa ronida aga see oli üsna järsk ja libe. Ütles, et kui vesi tõuseb, siis lihtsalt vaikselt ole kivi kõrval, ja kui jõuad üles, roni kivi peale, et öösel saan kivil siis puhata ja merekiskjate eest varjul….

Vat, ei teagi, meditatsioon läks üleeilseks uneks ja siis rännakuks 10 000 a tagasi minevikku ja siis lobisen veel jumalaga ka… Igatahes kaua ei pidanud mõtteid saagida, võimalik, et kõik kestis u 15 minutit ja uni tuligi.

 

kiir1

Lisaks tegin kiirladumise harjutuse.  Uuriti ühe suhte kohta… Salvestasin oma jutu.

hääää…Mingid soodsad võimalused… mhh mingid rikastavad kogemused, võibolla mingid üllatused tulevad. Siin on mingi, mhh, hästi palju usalduse küsimused ja harmoonia ja tasakaal võib teievahel olla, mingisugune selline asi…  äää sina oled selline dünaamiline naine, kes on nagu iseteadev selle suhte pool ja sul on palju südamlikust tema suhtes. Ja nüü tuli sauade kuningas… (naer) Tema on siis see dünaamiline meeeees, temperamentne mees. Lõpus on nagu mingi klammerdumine või tekib nagu mingi tardumus, mingid kinnismõtted, või mingid sellised asjad üksteisesuhtes..

JUBE. jube, harjutada vaja veel väga palju, aga aega kulus 1 minut ja 12 sekundit ja suutsin ma ei tea kui mitu korda MINGI a MÄÄ öelda 🙂 Sõna võibolla ei saa ka kasutada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: