Taro harjutused…. 1

taro.inddOstsin mõni aeg tagasi huvitava taro raamatu Deborah Lipp “TARO”. Iga peatüki lõpus on harjutused, mis tuleb teha. Olen küll alles esimese peatüki juures, sest vahepeal oli niipalju muud  huvitavat käsil seega jõudsin esimese peatüki lõpuni alles nüüd. Sain kolm harjutust.

Mediteeri 3 korda nädalas 15 minutit. Sellega ma veel pole alustanud. Ma pean täpselt välja mõtlema, millise meditatsiooni praktika ma valin ja natuke nõu küsima.

Alusta taropäevikuga
Kraapisin isegi ühe vana klade kapist välja aga see ei tundunud õige (liiga suur). Ja kuna ma juba blogi tuunimisega täna alustasin, siis blogi on ka hea päeviku pidamise koht. Eks ta natuke seda olegi, aga avalik.

Kiirlugemine, ehk 5 kaardiga anna 1 inimesele kiiresti vastus, 1 minutiga peab 5 kaarti panema ja järjest lugema, mis pähe tuleb. Unustasin ära ja suutsin ikka raamatusse piiluda korra (poodu osas) ja ma tegin selle kirjalikult. Eks ma püüan tulevikus suuliselt teha ja siis tuleb oma jutt salvestada ja seda analüüsida. Ja kuna mul küsimust polnud, panin lihtsalt 5 kaarti ja siis inimene ütles, et tal ka polnud küsimust valmis veel 🙂 et seekord läks nii. Ülesanne eelas ka vastuse analüüsi küsija poole, aga kui küsimust pole, on raske analüüsida. Homme on üks klient ja karjutan tema peal ka 🙂

1 harjutus
* Kannad liiga suurt koormat, mis pole sulle jõukohane, aga saad peagi osavamaks, ja saad hakkama selle ülesandega. * Sa püüan oma unistusi teostada, mis sind aastaid saatnud, mingid lapsepõlve ideaalid on olulised. *Aga hetkel oled kuidagi kinni jäänud, kas konfliktid, või isegi huvi puudimine tänu sellele. Võibolla proovid valesti ja peaksid teisiti vaatama probleemi, teise külje alt. * Kuna see mida saavutada tahad, kasvab aeglaselt, oled ehk vähe kärsitu, aga sa ei peaks selle pärast muretsema. * Kõige olulisem on eesmärgi säilitamine.

NB! Sõna võibolla ei olnud hea kasutada 🙂 Sisemine laps puges täitsa peitu nüüd 🙂

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: