Kuukalender

Idee lunaarikalendrist on olemas olnud väga kaua, juba ammuste aegade algusest. Lunaaripäevadest hakati kirjeldusi looma juba sajandeid tagasi.

Enamikesse astroloogilistesse rituaalidesse on need kirjeldused lisatud. Siiski tõlgendavad erinevad traditsioonid neid päevi erinevalt ja me peame ise otsustama, millised lunaarikalendri traditsioonid sobivad kõige enam just meie elustiili, uskumuste ja vajadustega.

Lunaaripäevade tähendusel on paljud inimesed tegelikult oma mõtetes peatunud. Neid päevi saab defineerida kahe õnnestunud Kuu sünniga.

Kui taevasse tekib noorkuu, tähendab see esimese lunaaripäeva sündi, mis lõpeb Kuu tõusuga järgmise noorkuu ajal. See hetk ei ole pikk, kestab vaid mõne minuti.

Viimane lunaaripäev lõppeb siis, kui järgmine lunaarikuu on algamas. Seegi hetk on lühikene.

Osad inimesed ei oska jälgida Kuu liikumist. See periood võib olla natukene erineva pikkusega – mõni lunaarikuu sisaldab 30 täispikka päeva, kui teised kuud ainult 29 päeva.

Kindlaste asukohtade pikkus- ja laiuskraadid on lunaarikalendrisse kirjutatud selleks, et tabada seda hetke, kui Kuu tõuseb. Kui soovid kasutada universaalset lunaarikalendrit, siis peaksid alati lisaks valima kohaliku aja.

Lunaarikalendri 1. päev

See on ideaalne päev plaanide tegemiseks ja võib sisaldada tähendusrikkaid alguseid. Ära alusta uute suundade ja teemadega väga innukalt, kuni Kuu on veel vaateväljast peidus. Võid teha plaane, need kirja panna või meelde jätta, et need oleks käepärast, kui uus Kuu saabub.

Sa võiksid ka väga hoolsalt mõelda oma järgmisi samme. Planeeri neid targalt ja asu tegutsema väga ettevaatlikult.

Lunaarikalendri 2. päev

See päev on ideaalne uuteks algsteks. Samuti on see ideaalne päev neile, kes mõtlevad pereloomisele või uue kodu ehitamisele. Kui sa plaanid kolimist, pikemat reisi või varadega seotud tegevusi, jätka nendega ettevaatlikult, sest võid seista silmitsi majanduslike probleemide või vargustega.

Lunaarikalendri 3. päev

Olenevalt traditsioonidest kannab kolmas 3. päev endas erinevaid tähendusi. Vedici traditsiooni järgi on soovitav jätkata uue elukutsega. Avesta aga soovitab sul olla oma püüdlustes väga visa. Euroopa traditsiooni järgi ei juhtu sellel päeval mitte midagi huvitavat.

Lunaarikalendri 4. päev

Neljas päev kannab endas erinevate traditsioonide uskumuste põhjal vastuolusid. Avesta ja Vedici uskumuste põhjal ei juhtu midagi paljulubavat, samas aga on see ideaalne päev erimeelsuste ja vanaaegsete tavade elimineerimiseks. Sa ei tohiks alustada uute püüdlustega, kui tahad, et neist miskit välja tuleks. Vastandina ütleb Euroopa traditsioon, et täna on ideaalne päev uute asjade alustamiseks ja kadunud asjade asukoha kindlastegemiseks. Kõik kes tegelevad millegagi, mis on seotud veega, neid ootab ees õnnestumine.

Lunaarikalendri 5. päev

Vedici traditsiooni järgi on viies lunaaripäev erakordselt õnnelik päev, kui tegeled asjadega, mis annavad sulle eelise. Samuti on see hea päev uue ettevõtte alustamiseks. Teisalt arvab Euroopa uskumus jälle, et täna on erakordselt vähe õnne ja päev toob kaasa kaotusi ja fataalseid haiguseid.

Lunaarikalendri 6. päev

Tänane päev on täis õnnestumisi ja see on ideaalne tegevusteks, mis kannavad endas inimintellekti, vaimseid püüdlusi. Samuti on hea päev kadunud asjade, loomade ja inimeste asukoha kindlakstegemiseks. Tervenemine ja üldse hea tervis on ka väga tõenäolised. Vedici traditsioon soovitab, et uute hoonete või varadega tegelemine võib täna olla kõigile kasulik.

Lunaarikalendri 7. päev

Täna on üks õnnelik päev reisi alustamiseks või seoses sõidukitega. Vajad kirurgilist või meditsiinilist protseduuri? Tee kindlaks, et see on ikka täna, samuti ternnid ja muud põhilised tegevused, mis ei võta lõpetamiseks palju aega. Sa peaksid olema täna oma sõnadega väga ettevaatlik, et mitte levitada teistele seda, mida sa ei tahaks.

Lunaarikalendri 8. päev

On ideaalne päev pikkade, äriliste eesmärkidega reiside tegemiseks. Vedici traditsiooni järgi on 8. päev suurepärane osalemiseks kunstilistes või füüsilistes tegevustes, samuti kinnisvaraga seotud projektides. See päev on soodne ka uute tegevuste alustamiseks. Päev võib kaasa tuua hädasid neile, kes on olnud kimpus haigustega.

Lunaarkalendri 9. päev

Täna kogete vastupanu, agresiivseid lahkhelisid ja kõrgema valdkonna vastutusi. Ei ole soovitav alustada midagi uut, kui see on seotud finantsiliste või materiaalsete valdkondadega. Millega oleks täna soovitav tegeleda, on aiandus ja lemmikloomad, ka erinevad taimedega seotud tegevused.

Lunaarikalendri 10. päev

Kuuloomise 10.päev on eriline, sest kõikides traditsioonides on see märgitud õnnetoovaks päevaks. Need, kes soovivad alustada uut äri või soetada endale vara, võivad seda teha julgelt, sest päev on selleks väga soodne. Samuti on päev soodne nendele, kes soovivad reisida. Täna sündinud lapsed on indiviidid, kellel on kalduvus terve elu osaleda erinevatel pikkadel reisidel.

Lunaarikalendri 11. päev

Kui sa oled ennast viimasel ajal tundnud tülpinuna, siis 11. päev annab sulle vägagi väljateenitud lisatasu. Sa peaksid tänaseks ajastama kolimise või mingi väga tähtsa elustiili osa muutmise. Samuti on see väga kasulik päev ärimeestele, kes on minevikus kannatanud ebaõnnestumisi. Sa peaksid igal juhul püüdma kasutada seda uuenenud energiat püüdlustes vältida lahkhelisid ja kokkupõrkeid erimeelsuste teemal.

Lunaarikalendri 12. päev

See päev võib olla paljudele üsna kurjakuulutav. Sa pead täna täitma olulisi ülesandeid. Kui oled kelellegi midagi lubanud, siis tee kõikvõimalik selleks, et oma lubadust pidada. Kirurgilised protseduurid võiks olla kokkulepitud mõnele muule päevale.

Lunaarikalendri 13. päev

Euroopa traditsiooni järgi võiksid sa täna vältida enamikke tegevusi, sealhulgas tervisega seotud püüdlusi. Täna ei ole kõige parem päev neid teha. Vedici traditsioon jälle ütleb, et tänane päev on igati õnnelik, eriti uute alguste, taastatud sõprussuhete ja mõnusa vaba aja veetmise osas.

Lunaarikalendri 14. päev

14. päeva suhtes on peamised traditsioonid teineteisega vastuolus. Vedici traditsioon ei soovita alustada uute tegemistega, eriti kui need on seotud finantsiliste kohustuste ja reisidega. Globa aga ütleb, et on ideaalne aeg äritehinguteks. Euroopa traditsioon omakorda lisab, et täna on üldiselt rõõmus päev.

Lunaarikalendri 15. päev

Euroopa ja Vedici traditsioonid vaatavad tänast päeva erapooletuna ja füüsilisi ning romantilisi tegevusi soodustavana. Vedici raamatu järgi on täna hea päev uute püüdluste alustamiseks, aga Globa järgi on täna negatiivsete mõjudega päev.

Lunaarikalendri 16. päev

16.päev on ideaalne äritegevusteks või reisimiseks välismaale. Samuti kõikideks tegevusteks, mis on seotud maa, loomade, taimede ja valdustega. Kui sa mõtled äritsemisele loomadega või karjamüügile, siis on parim päev selle tegemiseks just täna. Täna on ka väga hea päev festivalide ja muude pidulike ürituste korraldamiseks.

Lunaarikalendri 17. päev

Paarid, kes tahavad sidemeid tugevdada, perelisa plaanida, puhkusele minna või lihtsalt näiteks kevadkoristust teha, peaksid neid tegevusi just täna tegema. Kõik, mis on seotud maa ja majadega, toob kaasa häid tulemusi. Albert Suure arvates on see päev aga negatiivne.

Lunaarikalendri 18. päev

Täna on stabiilselt tunda positiivset energiat. Soosingus on pikaajalised rahaga seotud projektid. Mõtled arstikülastusele, teise arvamuse saamisele või haiguse ravimisele? Ei ole olemas paremat päeva, aga pane tähele, et tõsised haigused võivad täna halveneda.

Lunaarikalendri 19. päev

Täna on väga ebasoodne ja ohtlik päev. On hea päev konkurentidega võistlemiseks või millegi aegunud ja soovimatu aspekti hävitamiseks või hoopiski käsutamiseks. Mitterahalised kavatsused võivad kaasa tuua midagi sellist, mida sa ei soovinud. Ära alusta uute projektidega, et rohkem raha koguda! Abiellumisplaanid võiks täna edasi lükata ja võiks vältida ka kokkupuudet alkoholijoobbes inimestega.

Lunaarikalendri 20. päev

Ees ootab suurepärane päev, mis on väga hea uute asjade alustamiseks. Sidemete tugevdamine toob kaasa väga hea aura. Teisalt võib päev kannatusi tuua haigusega maadlevatele inimestele. Täna sündinud lapsed ei pruugi olla väga hea iseloomuga.

Lunaarikalendri 21. päev

Täna on suurepärane päev selleks, et minna välja ja panna asjad toimima, sest õnn on täna sinu poolel. On soovitav alustada uusi retki, õppida tundma uusi sõpru, veeta oma vaba aeg meelelahutusega, millele võiks lisanduda treeningud. Ärimehed peaksid saama nautida häid tulemusi hasartmängudes ja äritehingutes. Kaotasid täna midagi? Kadunud asja asukoht saab raudselt varsti tuvastatud.

Lunaarikalendri 22. päev

Euroopa traditsiooni järgi saavad täna sündinud lastest head inimesed. Vedic ütleb, et täna täna on hea päev teekondadeks ja reisimisteks. Globa aga soovitab selle päeva veeta erinevaid teaduslikke teemasid uurides.

Lunaarikalendri 23. päev

Enamus traditsioone leiavad, et tänane päev on pigem positiivne ja nauditav. Euroopa traditsioon väidab, et tunnete õnnestumisi ja tunnustust oma igapäevastes tegemistes, kuid uute asjade alustamine ei ole täna soovitatav. Vedic ütleb aga, et päev toob kaasa võite ja soosib uusi alguseid. Globa soovitab täna lepitust otsida.

Lunaarikalendri 24. päev

Euroopa traditsiooni järgi on täna neutraalne päev, aga Veda ja Avesta traditsioonid ütlevad, et su jõud on ärritatud. Tülid, ohud, rivaalid – need liiguvad kõik sinu suunas. Peaksid hoiduma uutest algustest, kui need puudutavad rahalist kasu.

Lunaarikalendri 25. päev

Tänase seletamiseks on erinevatel traditsioonidel erinevad lähenemised. Albert Suure arvates on täna kurjakuulutav päev, aga Vronsky ja Veda räägivad, et koged edu ja õnne, kui lähed ärireisile. Veda soovitab täna alustada püüdlustega, aga Globa arvab, et sa ei tohiks ennast avada ja peaksid jääma passiivseks ja meditatiivseks.

Lunaarikalendri 26. päev

Õnn ei ole täna sinu poolel. Sa ei tohiks ette võtta uusi algatusi ja peaksid olema ettevaatlik, kui viskad välja kasutud asjad, mis on ohtlikud ja mittevajalikud. Sa pead vältima enda ülemaksmist ja ülepingutamist. 26. päev laseb sul näha inimeste tõelist olemust ja võtab maskid neilt, kes tahavad sulle haiget teha. Tervis ei ole täna kõige parem.

Lunaarikalendri 27. päev

Täna on kõige õnnelikum päev! Veda ütleb, et täna peaks hoiduma reisidest, aga Globa arvab teisiti. Täna peaksid hoiduma ka alkoholist.

Lunaarikalendri 28. päev

See päev on rõõmus. Sa peaksid alustama uute algatustega ja sobitama sõprust tähtsate inimeste ja teiste tuttavatega. Naudi täna puhkamist, veeda aega oma lähedastega ja vaata, kuidas su elujõud suureneb.

Lunaarikalendri 29. päev

Peamised traditsioonid ütlevad, et täna on õnnetu päev. Soovitav on mitte minna reisidele ja alustada uute tegemistega finantsiliste õnnestumiste ootuses. Kui sa pead, võid neid eelpool nimetatud tegemisi teha. Samuti võid visata ära ka mittevajalikke esemeid.

Lunaarikalendri 30. päev

30. päev on õnnestumiste päev, mis esineb harva. See tähistab suurepäraseid alguseid. Kes jäävad haigeks, need paranevad kiiresti ja hiljuti alustatud tegevused saavad nüüd suurepärase lõpu. Soovitame sul olla nii lahked, kui saad ja anda laenu sinna, kus seda vaja on.

Kasutatud
http://minaise.ee/taielik-kuu-kalender-ehk-lunaarkalender/

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: