Hing ja Vaim

Vaim sünnib taas ja taasa sadu-tuhandeid-lõputuid taassünde. Hing aga on igas elus uus, kordumatu ja unikaalne. Hing on selle (vaimu) sündinud inimese ühe kehastuse konkreetne elutee, näiteks, mis on vaja selles ühes elus õppida, et vaim saaks areneda, selle inimese soovid, unistused, plaanid ja emotsioonid mis ta läbi elab. Keha surres Hing muutub kõiksusega taas üheks.

Muideks kummitused on see kui hing jääb mõneks ajaks kinni maa peale, samas kui vaimkeha on lahkunud. See hing ongi vaid emotsioonide ja elanud elu lahendamata probleemide kogum, ilma isiksuseta ja olemuseta. Sellepärast hinged käituvad “veidralt”, mängivad vana plaati uuesti ja uuesti. Seal kus nad seisma jäid, ega nad enam ei õpi-arene-tee plaane.

Kinni jäävad nad erinevatel põhjustel. Kasvõi liiga emotsionaalne seisund, kindlad plaanid mis on jäänud teostamata. Kuna hing koosneb paljudest osadest, ja need on tihti laiali mööda maailma, siis ei saa selleks ka hing tagasi nulli niiöelda minna. Probleem on selles, kui vaimkeha pole aga informatsiooni surma hetkel kätte saanud. Siis öeldakse, et inimene peab uuesti kehastudes hakkama sama probleemiga uuesti tegelema.

Ma pikalt olen omapead arutlenud, mida see kristlik süsteem jahib tegelikult ja mida täpsemalt siis paradiisi saadab. Inimese hinge jah, aga samas sain igalt poolt infot, et tegelikult inimene ikka kehastub. Looduse vastu ei saa keegi ! Lõpuks saingi aru, et tegelikult vaimkeha ikkagi läheb minema, keegi teda kinni hoida ei saa, sünnib uuesti. Aga kristlik egregor tõmbab inimese hinge oma süsteemi akuks. Ei lase hingel niiöelda lahustada ja selle ühe elu teadvus jääb sinna eksiteerima. Tegelik Paradiis pole selline, nagu räägitakse. Hinged on seal pigem nagu kummitused, emotsioonkehad, kus on lõpetamata elutee probleemid, mis ketratakse üha uuesti ja uuesti läbi, lahendada neid ka ei saa. Seega vahet pole, kas paradiis või põrgu, tegemist täpselt sama kohaga – kristliku egregori akuga, mis tervet süsteemi toidab. Sealt saavad kristlased seda õnnist ja hääd tunnet, valge maagia nõiad aga VÄGE. Ka palve vägi tuleb sealt.

Nähtavasti inimene jääb ilma selles elus õpitud ja taaskehastudes hakkab taas otsast pihta, kus eelmine kord vms. Jama kui kõik kehastused samasse ämbrisse astuvad.

Usu “selle jumala” egregor on väga kavalalt üles ehitatud. On ju 1 jumal vaid. nii moslemitel, kui kristlastel, kui juutidel ja ma ei tea kellel veel ja nad ise tunnistavad seda. Kristlikutest harudest ei hakka rääkimagi, sama moslemite kohta. Samas see sama jumal räägib kõigile eri juttu, igaljuhul on vaja maailma hirmu, vägivalda ja võimalikult palju pingeid.

Näiteks euroopas on pigem kristlus, see on nüüd väliselt leebem, kuna süsteem sai aru, et siinmail ei saa meid kõiki ära põletada, kasulikum on teisiti meid orki tõmmata ja segada vana endaga. Paljud ütlevad, et ristiusk tõi siis raamatud ja koolitarkuse, siis mina ütlen, et see oleks tulnud ka ilma, põhjala inimene on õpivõimeline ja uudishimulik. Lõunas ka koolid aga tüdrukutel siiani isegi õppimine keelatud aga ometi see sama jumal ?

Lõunas on selgelt erinev rass, kus metsik rumalus ja agressiivsus möllab, seal töötab see “tapa krislasi jutt”. Siin pool orjastavad meid pangad ja “headuse kultuur” – kõik see NA jama mis poolesaati krstlusega segatud . Samasugune lollus aga teise nurga alt tambitakse meid pimedaks.

Lõpuks tõmmatakse neid kõikki ühte akusse. Võibolla sellepärast kehastub üha enam idioote.

Tõmbamine on kerge, kristlasi tuleb ristida, juute/moslemeid ümber lõigata ( Brit Milah/Khitan) Ristimise saab maha võtta aga eesnahka tagasi küll ei kasvata aga ajupesust suudab inimene siiski ka omal käel välja kasvada, kui teadvustab endale, mis pasas ta omadega on. Kõige kergem saak ongi need natuke usklikud, kes siiski on oma hingekese kenasti ära lubanud Paradiisi ! Kuigi see äralõikamise tava on juba rohkem kui 4000 a vana siis antud juhul just on tegemist jumalale pühitsemise rituaalidega.

Siin üks weebileht kirjutas, et need kuradi riigijuhid on kõik reptiilid ja toituvad hirmust jne. Ok nii kaugele ma oma fantaasiatega ei söenda minna, aga selge see, et seda egregori energiat saab ladvik kasutada. Need paavstid ja kuningad jne kasutavad seda kõik ära. Meie oleme seal kõik vaid mutrid süsteemis, et see toimiks.

Vana eestlane oli kange ja üllatavalt kindlalt maapeal kinni kahe jalaga. Kui sunniti kirikusse, käis ära aga samas allikavesi ikka pesi ristimise maha ja ajas omi asju laanes edasi. Muu maailm väidab siianigi, et eestlane on kõige usuvõõram rahvus – lausa ateist. Tegelikult usub palju enamat, kui talle vaid näidata. Loodus ja looduse hingestatus, kõik elav meie ümber, elame sellega koos ja selle sees. Meie oma manala ja toonela.

Võimalik et manalas on hing veel koos vaimuga, toonelas on vaid vaim ja inimene pöördub sealt uuesti taassündi, uue olemusega, uue hingega, uue eluteega. Kui keha aga on lagunenud, siis saavad hing ja vaim eralduda. Vaim omandab lõpuks kõik teadmised, mis elujooksul selgeks sai ja saab uuesti sündides neid teadmisi uuesti alateadlikult ära kasutada.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: