Miks sünnib üha enam haigeid lapsi ?

erinevad kommentaarid teemast…

***

Puuded ? Nii vaimsed, füüsilised või lihtsalt lühike elutee, ehk surm lapsena. Mis te arvate, miks inimesele selline saatus kaela antud ?

Ma olen sellele igati püüdnud läheneda, iga nurga alt. Seda mõista, aru saada. Näiteks sellised vanemad kipuvad arvama, et neile isegi tundub, et see laps on neile karistuseks, või on see laps neile õpetajaks määratud. Minu arvates aga pole seda ega teist. Mitte keegi ei sünni selleks, et teise inimesele olla karistus-õpetus-koorem. Inimese loomus ja olemus pole selline, vaid on väga EGO ISEkeskne. Me sünnime üksi ja sureme üksi, ikka aga ise enda pärast, enda teed käima. Teised on vaid ajutised teekaaslased. Õpetame jah üksteist eluteel, aga me ei sünni kellegi õpetajaks-karistajaks.

Pigem näen, et vea on teinud inimene eelmises elus. Täpsemalt hingeosa on jäänud maha. Inimene on liigapalju hingeosasid kaotanud-müünud-ära jaganud elus, surma hetkel on läinud ta poolikuna läbi väravate. Paljud hingeosad on usuegregorides kinni – paradiisis niiöelda akuks. Mõned annavad need kaaslasele, naised topivad mehed oma hingeosasid tavaliselt täis. Inimesel on aga ise neid vaja. Tean nõidasid, kes on surnud inimeste juppe kokku korjanud ja neile takka järgi need saatnud teispoolsusesse. Igatahes kui inimene tuleb taassündi, pole ta võimeline enam tervena kehastuma, programm on niiöelda vigane.

Ei tea, kas läbi sellise kehatuse suudab ta need tagasi tõmmata või jääbki eluratas veerlema nii. Samas kui statistikat vaadata, siis neid sante tuleb üha juurde, igasugused puuded-haigused.

Et vaadake nüüd hoolega üle, kas teie hing ja vaim on tervik, või olete oma jubinad mööda maailma laiali jaotanud ! Muideks see on täiesti normaalne, et ajutiselt on osa hingeosad tööd tegemas ! Seda kutsutakse taotluseks, läbi taotluse läheb hingeosa niiöelda tööd tegema, kui vastav osa õpitud, kätte saadud, siis tuleb saagiga/oskusega tagasi. Aga sellised jupikesed tulevad ka surres klobinal kaasa, ei jää ilma peale ripakile.

**

Inimese vaim siseneb eostamishetkel juba embrüo’sse. Ei tea ju ette, kuidas see arenema hakkab. Aga kui arenguprorgamm on vigane, siis mis sealt tulla saab ?

Inimene olemuselt tahab olla jätkusuutlik, meile on sisse kirjutatud juba programm. Kasvage suureks-paljunege – saagu meid palju. Siis miks mõni inimene tahab olla mitte jätkusuutlik. Ehk ta ei suudagi otsustada, kuna on poolik vaid ? Osalise hingega pole suuteline järglasi ilmale tooma nii või teisiti.

ellu jäävad nad ikka TÄNA MEDITSIINILE. Kas 100-200 a tagasi oleks sündroomiga laps ellu jäänud ? Mõni üksik, kergem… Seega ei saa neil olla plaan,et sünnime vigasena, elame suureks, ja kasvatame emmet-issit hoolega. Mis sest, et ma olen nagu elav kapsas, torud küljes, aju ei tööta aga mis siis..

**

Ei ole vanemate patud laste nuhelda, ei ole vanemate süü, kui laps sünnib miski probleemiga. ei ole see laps kellegi teise õpetajaks sündinud. Inimesed sünnivad ise enda pärast. Kellegi laps ollakse vaid 15 a, ülejäänud 70 ikka käib inimene ÜKSI oma eluteed ja organiseerib oma elu. Inimene sünnib sellisena nagu saab ja võib ja välja veab. Kõik geneetilised probleemid on ikka inimene enda katkise hinge probleemid, kui hing oleks terve, sünniks ka tervena, meelega keegi ikka surema ei sünni.

Ärge alahinnake indiviidi tahet, indiviidi olemust ja võimalusi. Inimene on üllatavalt enesekeskne, eelkõige peab inimene mõtlema endale ja üldiselt eelkõige mõtleb ka, see on juba algkoodi inimesel sisse kirjutatud, elutahe, tahe elada, tahe areneda, saada järglasi, olla esimene, olla ELUS. Kui seda poleks hääbuks inimsugu kohe, see poleks edasiviiv ja arenemisvõimeline. Nagu näha, kuidas inimesi sigib maailmas ja kõige kiuste jääb suurem osa ellu ka kõige metsikumates olukordades. Meid on juba 7 miljardid, ja planeet ei jaksa meid varsti enam kanda.

See et heaoluühiskonnas on ühe enam probleemseid geenikandjaid on ikka TÄNA MEDITSIINILE. Mujal, kus inimesed võitlevad tõeliselt ellujäämise nimel, sellist jama pole. Katkine geen ei ole eluvõimeline ja inimene saab võimaluse kohe uuesti sündida, kuni hing on tervik.

Me unustame ära, kus me elame, see pole loomulik ühiskonna korraldus enam, me elame siin heaoluühiskonnas ja see on mõneti tehislik, siin pole enam midagi loomulikku. Selles ühiskonnast ei eksisteeri indiviidi tahet enam, vaid masinad, keemia ja teadus on juba olulisemad. Metsarahvad mäletavad veel mis tähendab HING ja selle surematus. Meie (heaoluühiskond) usume, et peame sekkuma teiste eludesse, indiviidi tahe enam justui ei loe.

Kui inimene oleks loodud elama suurte haiguste kiuste hoolimata, kasvõi rikkis südamega siis oleks inimkonnal olnud võime ka 10 000 aastat tagasi teha südameoppe jne. Miks pole need võimalused siis inimkonna alguses saati olnud loomulikud võimalused elu jätkamiseks, kuna hing nii tahab sündida ? Homo sapiens on käinud siin planeedil ligi 200 000 aastat ! Siis praagiti iga katkine geen välja, ja mitmest alamliigust Homo sapiens sapiens jõudis just siia, kus hetkel on näha pigem inimkonna dekadentsi ja seda oleme saavutanud viimase 100 aastaga. Hetkel hoiab teadus iga indiviidi elus, oluline on justui see keha kõige kiuste ära kehastuda, läbi kõikde kiuste, unustatakse ära aga hing, mis on surematu. Me (paljud, mitte mina) oleme kuradi isekad, ja arvame ja usume, et terve maailm on loodud selle jaoks, et meie persel oleks hea ja kõik on sündinud vaid selleks, et meie indiviid saaks eksisteerida ja hästi tunda, kõik elavad ja surevad, et saaks meie arengut teenida. Isegi teadus on meie loodud, et suremise hetkel pistik seina lüüa, et iga hinna eest seda eksistentsi pikendada.

Ema emotsioonide mõju lapsele

Kuna laps elab ema emotsioonväljas, kuna tema oma alles areneb, siis kindlasti on laps vanematest mõjutatud. Võib lapse ära rikkuda, aga kuna indiviidi elutahe on suurem siis ema väljast vabanedes kaovad ka paljude laste terviseprobleemid. Mu tuttava lapsele kohta ütles neuroloog, et unehäired võivad kaduda alles siis kui laps on teismeline. Loogiline, ema mõjust väljudes laps saab ka terveks justui imeväel. Ja see ema on väga ebastabiilse närvikavada.
_____________

FB ühe inimese (Mati) kommentaar

Kui võtaks kätte ja tuleks selle teemaga taevast alla (miks sünnivad haiged lapsed), Maa peale, keemiliste elementide ja mineraalide maailma? Mõtleks, mida tähendab “Mullast oled sa võetud ja mullaks pead sa saama”? Kui meid algteguriteks lahutada, siis meie füüsiline keha koosneb mineraalainetest, sellest samast mullast, kust ka taimed oma keha saavad. Niisamuti hakkab ka inimlaps ema ihus arenema, koosnedes neist samadest magneesiumitest, kaltsiumitest, tsinkidest jne. Ka meie saame oma keha sestsamast mullast… Kui ei eksi, siis koosneb inimene 83st mikroelemendist. Kooli keemiatunnist mäletab vast igaüks, et kui üht või teist ainet pole või on selle kogus väike, siis reaktsiooni ei toimu. Kui see pilt kanda üle arenevale lootele, siis, kui emal pole lapse jaoks piisavalt “ehitusmaterjali”, ei saa kasvada ega areneda füüsiliselt terve ja täiuslik laps. Inimkeha on üks super keemiatehas. Iga emotsioon väljendub mingites hormoonides ja ensüümides – et need tekiksid, on vaja ka mikroelemente. Kui neid pole või on vähe, siis ei toodeta piisavalt hormoone. Kui insuliini molekuli moodustumiseks läheb organismil tarvis 4 tsingi aatomit, siis 3 tsingi aatomi varal insuliin ei teki… Kui mul oleks tütar, kes hakkab emaks saamist planeerima, siis annaksin talle järgmist nõu: esmalt enda organism raskemetallidest ja toksiinidest puhtaks ja mikroelemendid tasakaalu, siis oled teinud parima, et sünniks igati terve ja tugev laps.Kogu traagika on selles, et toit ei sisalda seda, mida kirjasõna ütleb. Paljud kaupluseletil olevad taimed ei teagi, mis asi on muld, sest odavam on neid kasvatada kivivillas… Isegi meie mullapind ei sisalda kõike vajalikku. Kui seal ikka pole kroomi või vaske, siis taim neid ise sünteesida veel ei oska.

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: