Kes on tegelikult Inglid ? Ja Tarodega ennustamine….

Kuna see inglite teema on viimasel ajal nii palju üles kistud, siis on sellest oma nägemusest palju kirjutatud erinevates gruppides. Ei nimeta enda tõekuulutajaks ja ainuteadjaks. Lihtsalt üht teist on ajajooksul külge jäänud, üht teist katsetanud enda peal. Sai pikemalt kirjutatud ka ühes ennustamis grupis, kus inglisõbrad pahandasid, et miks nende ingleid keegi ei armasta. Lisan siia nüüd ühe päeva mõtted, mis järest lisatud on ehk vähe kaootilised, aga ehk igaüks leiab iva mida nokkida.

Alustaks sellega, et copi-pasten siia ühe ingli inimese kommentaari neile, kes inglitest just suurt ei pea. Selgelt näitab ära, Inglid on ülim, ja kõik muu on pask.

Peaingel Raphaeli tarokaardid. Teen seda põhiasjade kõrvalt so integreerides ja aktiveerides inimkehastuste tasandeid. Mõned tasandid meis esindavad vaimseid aspekte, mis iidsetel kõrgtsivilisatsiooni aegadel aktiivsed olnud, siis järgnevatel aegadel paganluse ja ristiusuga maha tehtud ja nüüd jälle viimastel aastatel kättesaadavaks muutunud. Neid vaimtasandeid tasandeid esindavad inglid. Inglid on vaimolendid, meie enda kõrgemad aspektid, kellega me suhtleme. Nii nagi šamaanid valdavalt suhtlevad alateadvuse kollidega ja toidavad neid emotsioonidega- ja mitte ainult, vaid ka teiste hingedega – , kasutades erinevai tehnikaid. Kes ratsutavad inglitel, kes deemonitel. Sajandeid on masse valitsenud need, kes ratsutavad deemonitel, sest ka neil keda kannavad inglid, on omad deemonid. Kuid vastupidist e iole. Kes deemonte maailmas, neile inglid abikätt ei ulata. Ehk et neil kehastustel polegi vaimtasandeid. Praegu, uues ajastus, millest New Age juba aastakümneid rääkis, on šamaanid kui šarlatanid külalised planeedil. Seetõttu on nad eriti vaenulikud uue aja teemade ja ka inglite suhtes. Nad on abitud, ja see on osavate rünnakute allikaks. Kokkuvõtteks: ennustan soovijatele vaimsete tasandite tervendaja peaingel Raphaeli kaartidega. Alati tasu eest. Sest tasuta lõunasööke pole, ja abipalujate hinge ma ei taha nagu need, kes ennustavad tasuta.

Kõige esimesed niiöelda usndid olid animalistliku taustaga. Tegemist on loodususunditega, kus inimene uskus mida nägi. Vesi andis elu, maa andis meile söögi, päike valgustas meid, tuli soendas. Ehk usk, et igal asjal on hing, nii elavatal, kui elututel. Kõik need osad on PLANEET MAA osad, tema hingeosad. Iga kivi, puu, järv kannav osa lpaneedi hingest, osahinge, hingeosa. Neile panime nimeks meie Haldjad.  Kui me vaatame ümber, siis need asjad on reaalselt olemas, sina, mina, maapind meie all, päike ja kuu meie kohal. Tuul mis sasib meie päid, tormid mis murravad puid. Kõik ju kasvas, liikus ja arenes nagu inimene, seega pidi ka neil hing olema.

Alles siis tulid jumalad. Ja siis tulid inglid.

Minu jaoks on aga esmaoluline INIMENE ise. Kui ta on ikka kõva ingliusku aga ikkagi läbinisti mäda, siis peaks vaatama, mis tal viga on ja kust kohast need vead tulevad. Kui aga ta ise prinks-pronks ja õnnelik, las olla. Las olla inglitega õnnelik, aga kui on kaugele nähe, et lekib ja mädaneb ja abi tuleb küsima, siis ma aitan ka.. aga oma viisi. Üldiselt olen täheldanud, et ingliuskujaod on kahte sorti. Need kes hammastega kinni sellest hoiavad ja neid kes kõiki armastavad ja ennast maha matavad.


Inimene areneb vaid siis, kui ta on täielikult vaba inimloodud süsteemidest ehk tehislikest egregorides. Kuivõrd see võimalik on. Algselt oleme me kõik Planeet MAA osad, see on meid ümbritsev loodus, kui ka loodusvaimud ehk anorgaanilised, kes on planeedi poolt loodud, ehk planeedi hingeosad, nad on selles süsteemis algsed olendid, planeedi loodud, mitte inimeste. Samamoodi nagu on inimesel hingeosad, on planeedil omad.. Kui nendega ei minda vastuolla, siis inimene hingab planeediga ühes taktis. Maa ju annab meile väe, Maa enda seest. Maa annab meie söögi ja elamise, ju annab ka jõu, et püsti seista ja luua. Maa on täiesti elav organims. Sealt on välja kasvanus maausundid (Animism – hingeusud, maausud), erinevates maades omad. Indiaanlastel on oma, Aafrikas oma jne. Planeedi hingeosadest said haldjad ja maavaimud jne, mõnest said jumalad. Lõpuks loodi kunstlikult võimsamaid jumalaid.

Osa süsteeme on aga puhtalt inimeste loodud (kristlus, budism, islam jne uueaja (NA) reiki, AT (auratransformation), inglid, saientoloogia jn ), kui inimene ennast nendega seob, siis on see oma valik, vähem peab endaga tööd tegema, saab palju rohkem hüvesid aga arengut ka oluliselt pole, tuleb käituda nagu süsteem nõuab. Inglid on üks neist inimeste loodud süsteemidest. Iga inimene võib teha mis tahab, kuniks ta teisi ei lõhu.

Kui hädaline minu juurde tuleb, siis vajaduselt koogin talt kogu saasta välja, kõik puhtaks. Eks ta siis ise otsustab, kellega ennast uuesti seob, kui seob. Enamasti joostakse õnnest uimasena alguses ringi, saadakse ju uuesti ühenduse ALGALLIKAGA !

Tarod on vaid vahend inimeste energiaväljade lugemiseks. Kes oskab ilma, see tarosid ei vaja. Mina näen ilma ka, aga tarod teevad kirjeldamise inimkeeli palju lihtsamaks. Tarodega koostööd tehes, olen ära õppinud niiöelda inimeste keele, et see tunne tähendab seda ja too seda. Enamasti tunnen ma juba enne võtmist, kuidas lood on. Kui inimene on mingis süsteemis kõvasti, peab palju rohkem nõid tööd tegema, et kestade taha vaadata.

Inglitest lähemalt siis –  need olendid justui valvaks, kaitseks ja aitaks meid meie teel. Aga mitte midagi ei toimi siin planeedil iseenesest, looduseadused on ülimad ja energia jäävuse seadus kehtib ka nende puhul. Need olendid vajavad tasuks energiat, inimenergiat. Kas ja kui palju keegi ära annab, on tema enda valik “katuse” eest. Kes aga pigem kasutab seda energiat enese jaoks, enesearenguks ja on ise enda katuseks.

Inglid on siis just need puugid, kes tarbivad päris palju katuse pakkumise tähe all. Iseenesest olen üsna veendunud, et selle katuse pakkumise taga on palju enamat peidus. See süsteem on paras püramiid süsteem, alumised teevad vaid tööd, et toita ülemisi. Seega nad peavad palju rohkem võtma kui annavad.

Ka kristlik süsteem kaitseb kenasti oma tallekesi. Aga tallekesel pole enam otsustusõigust. Süsteemist lahkumine ongi raske ja tihti ise võimatu. Kristus seob ristimisega, seda saab maha võtta edukalt. aga kui inimene on juba programme täis, siis seda muuta on raske. Ükskord üritasin ühelt inimeselt seda välja kiskuda, siis pidin selle olendiga otseses mõttes tõtt vaatama, kuni lausa füüsiliselt hakkas see olend tegutsema läbi selle inimese..

Jah, ega haldjad ei anna ka midagi niisama, ehk anorgaanilised planeediosad. Aga kas alati ongi neid vaja kasutada. Ja kui vaja, siis rumal vaid tahab tasuta asju. Iga liigutus siin planeedil maksab. Aga kas maksad otse algallikale, või VAHENDAJATELE !?

Meie elu on täis lepingute tegemisi. Lepingud inimestega, lepingud kõigega, tuleb hoolega mõelda, kas meil just seda ja toda on vaja, mis reklaamina nii ahvatlev välja paistab. Või eelistame ikkagi ainult originaale, mitte feik tooteid, mis järgi tehtud ja odavad.

Ingel kui kaitseingel, kes justkui otsustaks meie eest. Aga igal inimesel peab olema õigus ise otsustada enda eest, milla ja missuguse paugu ta saab. või kui see üldse kellegi otsustada on, enamasti siiski EI. Ei taha sellist programmi endale.

Kui inimene käib oma teed, oma jõu ja tarkusega, teeb ise järeldusi oma vigadest, ise astub ämbrisse ja ise saab aru, kus viga oli, siis vaid nii inimene siin maamunal õpib. Õpib, teeb järelduse ja vaimses tasandis tõuseb, saab vägevamaks ja maailma asjad saavad selgemaks. Nende maailm lautakse kivi kivi haaval võimsamaks ja suuremask. Samas muutub nende maailma vaade avaramaks, kuna nad on kõrgemal. Inimene kes ei vaata maailma läbi usundite näeb maailma nii nagu see on. See on midagi KAUNIST ! Pole filtreid vahel.

Seega kõik muud on Vahendajad kes võtavad vahelt päris palju. Mina ei kavatse mitte ÜHELEGI USUNDILE ega inglile ega muule tondile mitte midagi anda. Ei katuse pakkumise eest, ei enda aitamise eest, ei käest kinni hoidmise eest… Kõik mis teen endale, teen ise. Ise käin oma saatuse teed, ise kasvan ja arenen, ise teen oma vigu, ise õpin, ise kukun, ise tõusen, ise leian. Kuni lõpuks olengi ISE, pole vaja teiste abi.

Paljudel on on vaja kedagi kes käest kinni hoiab. PALUN! See ei ole keelatud, hoidke. Uskuge, mõni saab hakkama päris ISE.

Tunnen et olen niivõrd palju uuesti ja uuesti sündinud ja kõik selle juba eelnevalt läbi teinud. Kes veel ei ole, neile on seda kahtlemata vaja. Ilma ei saaks, sest nad ilma ei oska. Ma ei saa seda teile öelda, et ärge tehke seda, mida ise ka kunagi teinud.

Inimene otsib ju iga päev elu mõtet, kõrgemat loojat, IMET, maagiat, midagi üli-üli erilist, müstikat, salapärast.. ooo. Kui mina aga vaatan inimesi, siis iga inimene ise ongi ÜLI, ÜLIVÕRES ainulaadne, unikaalne, eriline, müstiline ! Kes tahab uskuda, et tema ise ongi ise ja ainus kõige erilisem? Midagi vingemat on seal, kus meid ei ole. Kui kõik inimesed aga ära kaoks, kaoks ka kõik jumalad siit maailmast..

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: