Fotod elavatest ja surnutest

Aegajalt satun netimaailmas kiratükkidele, millele peab lihtsalt reageerima, et väheke maailma pilti jälle õigeks väänata.. Või selgemaks. Või kindlamaks  ! Palun vähem hirme, sest nende kaudu saab inimesi energiast tühjaks tõmmata ja kui nüüd keegi on seda lugenud ja räägib oma tuttavale, et “Vaata nii küll ei tohi teha, sest lugesin, et selle fotoga saab sind energeetiliselt mõjutada” jne. Kui nüüd inimesel midagi juhtub, siis meenud kohe see jutt ja hirm kasvab, energeetiline lekkimine toimub, mille tagajärjel võib veel halvem hakata.

http://www.arengutee.com/fotode-energiast.html

Nimelt siis see, mis seal kirjas, on vaid üks inimeste hirmutamine, millel ei ole päris tõepõhja all. Kui midagi kirjutada, siis kirjutage tõtt, mitte vaid osa tõest. Kirjatükk ütleb, peitke pea liia alla ja püsige peidus, aga lugeja ei tea, et kui keegi tahab teid ikka TÕELISELT MÕJUTADA ja tal väge on, piisab mõtlemisest selle inimese peale, kui väge pole, ei piisa fotost ka, isegi selle rebimisest.
Kui fotode katkirebimine oleks nii võimas maagiline rituaal, oleks pooled meist siin koomas

Üldiselt on nii, kes kardab ja väriseb, sellel juhtub ka, kes enesekindel ja naudib fotosid, sellega ei juhtu ka midagi.

” Oma lähedaste pilte eksponeerivad inimesed peaksid arvestama kadedate pilkude ja negatiivse energiaga.”

Kadedaid pilke, külamooride klatsi ja negatiivset energiat üks terve ja elurõõmus inimene kohe kindlasti kartma ei peaks, pole põhjust, sest FOTOD seda ei põhjusta kohe kindlasti mitte ! Hirm tõmbab teatavasti ligi energiavampiire, seega olge julged ja tugevad ja ärge heidutage ennast !
Kunagi tehti surnutest (post mortem) sellepärast pilti, et eluajal neist ehk ei tehtud üldse fotosid. 
http://www.pinterest.com/search/pins/?q=post%20mortem
Neid pilte vaadates tunnen imelikku tunnet, mingi rahutus ja kutse ja kurbus segamini. Aga ei midagi halba, mis nakkataks nagu miski nakkushaigus. Vastupidi, need pildil on kuidagi tühjad ja igatsevad. Ja samas tunnen endas elu voogu eriti tugevalt, tunnen et olen ELUS ja NAUDIN seda, tunnen et olen inimene ja elav olend ja surm on igapäevane loomulik osa. Seda on läbi inimajaloo ikka peidetud ja kardetud ja varjatud, sest võõras ja tundmatu on hirmutav. 

Surnuid aga ei hoia siin pool kinni mitte fotod, vaid inimeste nutt ja hala. Tegelikult isegi mitte hala, sest mitte keegi ei suuda nii palju halada, et kedagi kinni hoida, looduseaduste vastu ei saa ükski inimese emotisioon. Kas hala paneb suvel lund sadama, kui meil palav? Ei, ikka pane küll. Halaga lõhub ennast ikka inimene ise, hoiab surnu energiajääke enda küljes kinni, mis muidu lahustuks kenasti ära. Surnud kes lahkuvad, seda  enam ei vaja. Neist energiajääkidest tekivadki teinekord poltergeitsid/kummitused. Kuidas siis selliste loodusseaduste vastu inimesel võimu on ??? Kuidas fotol sellist võimu on ?

Kui ma kirjutasin alguses, et see on vaid osaliselt tõsi, siis tegelikult inimene kes kardab, et teda fotode kaudu saab mõjutada, annab tegelikult selle võimaluse (loa) ka teistel teha.  Inimese usk millegisse on võimas ja hirm on nagu värav, mis lubab ka juhuslikul vaatajal paha teha, kes ehk isegi ei tea mis teeb. Terve mõistusega inimene ei jaga oma juppe laiali, on enesekindel ja hoiab oma energiat endale, mitte ei jaga fotodele.

Kunagi arvasid ka indiaanlased, et inimese hing jääb fotosse kinni, aga vanasti oli tehnika värk üldse nagu mustmaagia ja tundmatu maa. Samahästi jääb energia ka jälge, mis liival või riidel mis kantud, või toidul mis seeditud. Hoiame ikka oma energiat endal ja ei pane neid asjadesse.

Ja kui shamaanid/nõiad vaatavad inimese fotot, siis nad ei saa infot mitte fotol olevast energiast või püüavad luua kanali fotol oleva inimesega. Aga seda kanalit saab luua ka esemete kaudu, või kui keegi kolmas inimene, kes tunneb seda inimest, laseb seda teha läbi enda teadvuse.

Kui nüüd kirjutada, et foto hoiab kedagi kinni, siis paneb see inimestele pähe jälle väärmudeleid ja hirme ja kujutatakse ei tea mida ette. Ärge laske seda endaga teha !

Kuud !

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: