Kuu Shamanka

Mõtisklusi elust siin ja sealpool piiri

Ennustamine

&emdash; 8. juuli 2014

picTasulised telefoniliinid ?

Terve “teadus” on selle kohta, kuidas anda inimestele selliseid vastuseid, mida ta tegelikult ootab. Tõtt kui sellist seal ei pruugi olla, või midagi uut, mida inimene juba tegelikult ise ei tea. Kinnitatakse sinu kahtlusi vaid. Mis iseenesest tähendab seda, et sina ise ütled neile vastused ette, nemad vaid kirjeldavad seda.. Suuretõenäoliselt saad positiivse vastuse kõigele mida küsid, et klient rahul oleks ja uuesti helistaks, või vastavalt inimesele räägitakse hoopis needuse ja muud hullu juttu.

See võib tõde ka olla, aga see tähendab seda, et vastuseid tead sina ise ikka kõige paremini. Puudub sul vaid oskus analüüsida, mis on oluline elus, ilma milleta on raske elada ja kergelt tulevad ka ämbrid nii.

Olen ise teinud tutvust tarodega ja ühtetist lugenud ka raamatutest.

Ka kaadritelt saad küsida vaid nii, et vastus ei oleks EI või JA. 1 kaardi tähendusest võib välja lugeda 100 erinevat vastust, olenevalt küsimusest ja küsijast. Üldiselt on kõik vastused inimesele näkku (välja) kirjutatud ja õige kaardipanija võtab vastused väljast. Analüüsides inimest. Kaardipanijad on head inimeetundjad ja hea kui kaardipanijal oleks sinuga vahetu kontakt, et tema ise näeks sind, siis suudab ta paremini sind “töödelda” ja vastused kätte saada.

Kõigil inimestel on alateadvuses vastused olemas, lähituleviku kohta, neis osas mille kohta ta just hetkel mõne otsuse vastu võtnud on.

Inimestel kui sellistel pole tegelikult vaba tahet, seda ei taheta tunnistada aga me oleme kõik oma kinnistunud maailmapildi orjad. Maailmapilt rajaneb autoriteetidel, maailmavaatel ja kasvatusel. Seda mõjutavad perekond, kultuuritaust, poliitiline või religioone taust.  See kõik on infoväljas olemas.

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: