Kodu energeetiline puhastamine

Kas keegi oskab öelda, kuidas puhastada kodu vanast/võõrast/halvast energiast ?
Kodus on häiriv/must energia, mis teeb kõiki närviliseks/haigeks ?
Kodus kaovad asjad, seletamatud sündmused ?
Olen kuulnud hääli, koputusi, kolinaid, näinud asju mida ei oska seletada ?
Terve pere magab siin halvasti ?
Hommikul peale magamis olen veel väsinud ?

Mind vaevad negatiivsed mõtted ja tülid on sagedased külalised ?
Pärast külalisi on kodus rahutu energia ? Kodus on käinud võõrad inimesed ?
Olen toonud koju uue asja, mis pärineb kelleltki teiselt ja pärast seda on kodus veidrad sündmused?
Lähedane on hiljuti surnud, kardan, et tema hing ei saa rahu ja on siin ?
Eelmine omanik suri siin korteris, kuulen siin hääli, külma, koerad hauguvad ?

Selliseid küsimusi esitavad inimesed iga päev. Neid häirib midagi seletamatut nende omas kodus ja teeb ärevaks, teinekord lausa haigeks. Põhjusi võib olla väga erinevaid, aga kõigil on küsimus, kuidas neist ebameeldivustest vabaneda kiiresti ja kuidas seda ise teha. Kui inimene tahab oma kodu puhastada võõrast siis ma jagaks mõned soovitused, olen ise kõiki neid oskusi kasutanud ja toimivad tõhusalt, kiire ja korralik töö. Alati jääb imeõrn võimalus, et ise ei saa kohe hakkama, siis tehke uuesti ja teisiti. Kõige parem on seda ise teha, sest siis jääb koju teie energeetika ja soovid ja mõtted. 

Iga inimene, kui ta on teadvustanud oma taotluse (antud juhul siis kodu energeetika paikka saamine), koondab eneses väe, millega ta suudab paljugi korda saata. Seda sisemist väge ei maksa alahinnata ja see on meil kõigil olemas. Selleks ei pea olema väljaõppinud shamaan ega loitsija, see vägi ja oskus on meis kõigis olemas. Uskuge endasse ja uskuge oma väge. Seega mõtestage eelnevalt lahti endale oma probleem ja see mida te tahate saavutada.

Üks kõige elementaarsemaid oskusi naisele ja mehele on tema territoorium energeetiline puhtuse hoidmine. Kõige kindlam ja järgiproovitud rituaal on koristamine. Kõlab primitiivselt ? Aga see pole niisama koristamine – vaid mõtestatud tegevus, koos taotluse ja oma väega. Lisame sinna veel mõned rituaalid ja kodu on pärast puhas nii seest kui väljast ja mis peamine, endal on OIOI kui HEA olla.

Pärast tülisid, haigusi ja külalisi tasub ka alati oma rituaalid ette võtta ja läbi teha.

Millest sa puhastad oma kodu ?

Eelmiste elanike/omanike energeetika ?
Surnud ? Igasugused ekslevad hinged ?
Naabrid ja muud paneelmaja rõõmud ?
Looduslik energeetika ?

Iseenesest suurt vahet poele, võõras on võõras ja me võime nimetada seda kuidas iganes. Kuigi hea oleks teada, kes möllab ja mida tahab. Sina oled oma kindluse ainuvalitseja ja teised on vaid ajutised möödujad. Mõnega võib olla vähe keerulisem ja vägikaika vedamine kestab vähe kauem aega. Aga ära anna alla !

Maja talletab inimenergeetikat, emotsioone. Hea oleks kohe enne sissekolimist teha korralik puhastus ja korralik tringel-trangel, pane oma MINA sisse suure pauguga. Loomulikult õige kodu tunne tuleb ajaga aga oluline on seal ennast hästi tunda, kindlat ja mõnusalt. Sea ennast sisse oma soojas ja õdusas pesas ! Sinu kodu on sinu kindlus ja turvapaik !

Surnud ! Ära surnud karda, nemad ei karda sind ka. Surnud ajavad oma asju omas maailmas, kui siia elavate maailma isegi midagi virvendama on jäänud, siis on need virvendused ilma tahteta, nad lihtsalt on, ei hau kellelegi kurja ega halba. Saada nad pidulikult ära ja nad on sulle tänulikud, kui nad seda oskaks. Miks nad siis jubedad ja hirmsad on, küsid Sina.  Hirmsad on sellepärast, et me ei mõista seda ja neid, see tunne(külm hingus kuklasse) on meile võõras ja ebaloomulik, kui kadunute energia siinpool virvendab. Peabki olema ja see on igati normaalne. Elavad ja surnud pole loodud elama ühes pesas. Tundub, et surnu kes jõuga kinni, virvendab vähe rohkem, ihkab pääsemist (loe, teeb rohkem pahandust) Päästa ta siis !

Ka oma kalleid kadunud lähedasi aga kohe kindlasti EI PEA kartma, ei tahtnud nad sulle halba eluajal, siis kindlasti enam mitte pärast. Nad on ammu läinud teisele poole, lase neist lahti. Ära hoia neid liigse leinaga kinni.

Surnute asjad ei kanna ka miskit halba energeetikat, kõik mis on, võetakse teispoolsusesse kaasa. Meil on vaid kurvad mälestused, lein ja asjade nägemine meenutab meile seda kurbust. Aga neist esemetest ei pea kindlasti jõuga vabanema, pane nad siis mõneks ajaks kõrvale, kui soovid. Kas me tahame, et pärast surma hävitatakse kogu meie maine vara, kuna sellel on järksu halb energeetika ?

Me ei tohi ära unustada, et me elame surnute maailmas. surm on elu loomulik osa. Mõelge palju inimesi on surnud viimase 100000 aastaga, ka just seal kus sina hetkel istud. Kindlasti rohkem kui 1. Meid ümbritsevad surnute asjad, kui me ei ela just ultramoodsas kodus, enamasti kõikjal kus me oleme, on midagi, mis on mõne inimese valmistatud, kes on ehk nüüdseks lahkunud. Ehk just see sinu ultramoodne arvuti on valmistatud inimese poolt, kes on nüüd lahkunud !

Naabrid – Paneelmajadega on see “õnn” et elame kõik samas väljas. Kehtesta oma reeglid ja ära lase võõrastel väljadel oma kodus olla. Teatavasti võib inimese auraväli olla mitu meetrit ja rohkem ja kui magamistoad on vastastikku siis. Pane paika täpselt oma kodu piirid ja ära lase naabrite väljasid enda koju möllama.

Looduslikud anomaaliad on ka laiem teema, millest tahan eraldi kirjutada. Aga ka neist ebameeldivustest saab vabaneda ja kohandada oma elamist sellejärgi.

Miski % “võõraid” on meie endi peas, kes meid meie kodus tülitavad. Sellest pean ka pikemalt tulevikus kirjutama, mida ma selle all mõtlen.

Eelmised elanikud/omanikud. Selge see, et inimesed kes on seda korterit/maja oma koduks pidanud, ei lase sellest päeva pealt lahti. Nad on seal olnud ja seinad on täis nende energeetikat. Seinad lindistavad ja talletavad väga kaua energiat ja emotsioone, mis eelmised omanikud on sinna jätnud, oluline on neist kindlasti kiiresti vabaneda. Tunne, et sa oled kellegi teise kodus, pole meeldiv.

Koristamine

Jah just nii. Täiesti mõnus koristamine. Kõige parem, kui koristada saad üksi, teised pereliikmed on jalust ära ja saad rahus keskenduda oma tegevusele. Selleks sobib ükskõik mis aeg, ideaalne on näiteks mõnus soe esimene kevadpäev, kui tuleb kohe vajadus aknad lahti lüüa ja talve (võõras) pask välja lüüa.

Teed aknad uksed lahti ja vaatad elamise esiteks kriitilise pilguga üle. Tuuluta ja õhuta elamist korralikult, sulge aknad alles siis, kui koristamine on lõppenud.

Hakkad aga taga nurgast pihta ja koristad välja poole, ikka aknast/uksest välja. Mõni soovitab alustada esiuksest ja kella osuti suunas teha elamisele ring peale ja jälle välusukse ees lõpetada. Minul on harjumus alustada magamistoad, elutuba, köök, wc, koridor. Igaühel ole oma harjumused, neid ei maksa muuta kui need sinujaosk toimivad.

Küürida võib nagu endale heaks arvad. Kapid korda, tekid/vaibad kloppida õues, tolmurullid mööbli alt/pealt, mööblit peaks liigutada.

Vaata kriitiliselt üle vanad asjad, vanu asju ära tuleks aegajalt ära visata/anda ja kohe tunned, et vabaned läbi selle ebameeldivast.

Korista erilise tähelepanuga nurkasid, nurgad talletavad energiat. Ära hoia nurgas asju mida sa ei vaja ja ka mööbel ei pea nurka olema surutud. Aseta nurkadesse küünlad. Valgus põletab negatiivse energia ära. Nurka võib asetada soolanõud seisma, sool tõmbab energiat sisse.

Liiguta mööblit ja aegajalt aseta mööblit ümber.

Ära hoia asju voodi all, voodi alused peavad olema puhtad ja asjadest kindlasti vabad.

Ära unusta pesta seinu, lampe, akna ja ukseraame ja piitasid. Head abilised tolmuharjad, kasvõi nendega õrnal kõik üle käies. Mina olen isegi tolmuimejaga lage puhastanud.

Lisaks olen aru saanud, et tolmul on imeline võime siduda igasuguseid närvilisi energiaid ja emotsioone – riide ja tülisid. On kombeks öelda, ära tolmuta ! Seda tolmu sisse hingates, mis kannab seda raskust pole mõnus.

Tunnetad, et kõik ebameeldiv, mis teid kodus häirib ongi see mustus ja koos sellega sunnid nad lahkuma. Korista kuni tunned, et õhk on klaar ja puhas ja hingamine on taas VABA !

Enne koristamist aga paned taotluse paika ja võid endale seda terve see aeg korrutada nagu loitsu. Või nagu sulle endale sobiv on, reegleid pole, sest reeglid teed sa ISE !

*Korista
*Viska välja kõik vana ja ebameeldiv
*Koristama peab ära kindlasti kõik voodialused, voodi all ei tohi hoida koli
*Nurgad puhtaks.

Taotlus ja loitsumine

Taotlus on siis see, kui me oma mõttes selgitame endale ära, mida me tahame teha ja miks. Mõned nimetavad seda loitsumiseks, mina nimetan seda taotluseks. Üldiselt mõte jääb samaks, kui inimene teeb endale teadlikult loitsu. Kui võtta võõra loits ja seda ei kasutata mõtestatult, siis see ei toimi. Võib olla võõras loits kui sa seda mõistad.

Eelnevalt tuleb taotluses (loits siis) paikka panna, kes jääb ja kes läheb. Nagu ma kirjutasin ja olen eelnevalt kirjutanud. Tuleb enda jaoks tunnetada, mis on oma ja vajalik ja võõras ja mis ei kuulu niiöelda perekonda. Teinekord võivad ka igasugused vanad niiöelda majavaimud/kratid uutele üsna ebameeldivaks osutuda. Kui nendega lepitust ei osata või ei saa siis on parem leida niiöelda oma kratt 🙂

Aga milline see taotlus võiks olla. Kõige kergem on panna kongreetselt paika oma taotlus u nii (see on igaühele erinev, igaüks peaks tegema oma tunde järgi, aga annan u näite)

See korter/maja/territoorium (käid kõik piirid rahulikult läbi) on minu kodu ja siin kehtivad vaid minu seadused. Siin kodus on minu energeetika ja minu väli, lisaks elavad siin need ja need, kes on minuga sama perekond. Kõigil võõrastel, kes tahavad siia tulla ja siin olla, vajavad minu ja minu perekonnaliikmete kutset ja luba. Kõik kes on siia tulnud ilma meie teadmata lahkuvad nüüd koheselt.

Seda võib teha ka palju lõbusamalt ja mängulisemat – mina olen oma kuningriigi ainuke kuninganna 😀 Loomulikult peab need väikesed tähendused enda ja nende jaoks eelnevalt defineerima.

Millised rituaalid ?

Kinnituseks võib koristamisele lisada rituaale, aga need pigem siis väliselt kinnitavad sulle, et sa oled tugev. Väline kinnitus, et sa saad hakkama. Nagu sõdalased taovad enne lahingut rusikatega rinna vastu. Reaalselt saab ka täiesti ilma nendeta hakkama, aga kuna inimestele meeldib teatraalsus ja kui see enda jaoks läbi mõelda, siis natuke ei tee paha. Paha on kui see kodupuhastamine jääb vaid rituaalide kanda (ilma ideeta ja läbimõtlemiseta, mida sa tahad), ja kui võtta seisukoht, et teisiti ei saa, et rituaal ise puhastub, mitte sina. Seega inimene ei toetu enam oma väele vaid tahab kasutada abivahendite väge.

Loomulikult eestlased koristasid kaduneljapäeval, siis oligi rituaalne koristuspäev – kuu kahaneb, sitt läheb minema.

Mida kasutada ? 

Varsti on kevades esimesed sooja päevad käes, saab uksed aknad valla lüüa, et hää õhk pääseb sisse ja paha läheb välja. Parim mida kasutada saad.

Pühitsetud veele soovitaks parem allikavett. Aga piisav täiesti tavaliselt veest, mis kraanist/kaevust tuleb. Pühitsetut vett ei soovita kindlasti, nagu ka kiriku küünlaid jne sest see on hoopis teine teema ja teise süsteemi energeetika, sega energiad hakkavad omavahel ristlema ja üksteist segama. Kui oled kristlane siis tee kristlike rituaale ja vaid kristlikke. Kui oled Eestlane kasuta eestlaste kombeid ja ära neid solgi teiste usunditeda. Pole vaja idamaised viirukeid, mis kaugelt maalt päris ja lõhnavad võõralt.

Pihlakaoksi/keppe kasutati, vitsutati maja nii seest kui väljast üle. Ja kadakaviht/suits.
Pihlakal on eestis eriline vägi, mis kaitseb kodu. Pihlakas võiks kasvada kodumaja lähedal. Pihlakaoka pidavat kuri kartma. Kadakasuitsul sama tugev vägi. Võid tuua ka niisama tuppa (palu puult luba) vaarsi. Kadakalt murra kuivanud oksi ja suitseta neid. Ka värsked kadakaoksad on tõhusad. Tee kevadel kadakavihtasid, aastaringselt hää võtta.

*Vanasti kadakasuitsuga suitsetati tubasid külgehakkavate haiguste korral, et eluruume desinfitseerida.
*Kui enne naised metsas tööl olid, panid nad oma mähkmes lapsed ikka kadaka põesa alla: see kaitses last pikse ja kõige kurja eest.
*Kadakaoksa suitsu tehti hommiku elutubadesse: see puhastas tubades halva õhku.
*Vanemad inimesed armastasid kadakasuitsu. Kui toimus koristamine, siis avati küll aknad või uksed, et puhast õhku sisse lasta, kuid lisaks soovisid vanemad inimesed ka kadakasuitsulõhna ja selleks tuli väike kadaoksake toas põlema süüdata. See tuli näiteks mõne kausikese kohal hoida, kui põles, et põrandale midagi ei kukuks.
*Kõige tervislikum oli kadakaviht. Kui kadakas õitsema hakkas ja kadakakasvud olid sentimeetri pikkused, siis tehti viht.
*Kui majas haigust olnud või kui midagi paha vaimu kardetakse, suitsetatakse tuba kadakaokstega

*Pihlakapuud ei tohi põletada. Kui selle puu tuhaga libedad või lehelest tehakse, siis hakkab pea kõõmama.

Pihlakaoksi võib ka vaasi tuua, või kadakaoksi. Küll nad ise teavad siis mida teha, kui vaja. Üks pihlakakaigas võiks olla ka elamises.

http://www.loodusajakiri.ee/eesti_loodus/EL/vanaweb/0003/pihlakas.html

Küünlavalgus

Küünlavalgus või mis iganes elav valgus ei tee ka paha. Aga ei soovita kasutada pühitsetud küünlaid jne, toob võõrast sisse, saad võõra kaitse. Omatehtud on parim. Eriti hää oleks kamina/ahju/pliidituli.

Soolavesi ja sool

Sool tõrjub parasiite nii füüsilisel kui peenergeetilistelt tasanditelt. Osa toimingud on soolanõude nurka panemine ja siis pärast tuleb soolalast vabaneda. Isegi inimesed teevad niiöelda soola protseduure. Kasutage meresoola, ilma joodi ja muude aineteta.

Soolage põrandade pesemine kuulub kindlasti rituaalide hulka. Parim on selleks naturaalne mere sool või soola kristallid. Lisa neid julgelt vette ja sega, soola peaks vees olema nii palju, et lõpuks see enam ei lahustu ja vajub põhja.

Pese sellise veega põranad üle. Puhta veega võiksid põrandad alles järgmine päev üle pesta. Tee eelnevalt kindlasti kindlaks, kas su põrand kannatab kanget soolalahust.

Kui ei, raputa soola põrandale, pane topsikutega nurka. Alles 24 h möödudes kasuta tolmuimejat. Eelnevat loomulikult on vaja tolmuimejaga põrand võimalikult puhtaks saada.

Helid

Heli lööb seinad energeetiliselt puhtaks. Sobib selleks mõnusalt shamaanitrumm või kellukesed. Mida kõrgem heli, seda parem. Lausa suur ja mõnud kell võiks sellejaoks olemas olla. Käi tee kõvasti lärmi, kasvõi plaksuta. Ära unusta nurkasid, ülevalt lae alt ja põrandalt ka !

Kõige selle lõpus mine pese ka ennast puhtaks ja naudi puhtust nii seest kui väljast !

Kaunistamine

Ka kodukaunistamine on omamoodi kaitsemaagia. Vanasti ikka kasutati niiöelda kaitseesemeid paha vastu. Mina ei ole suur asjade sõber, sest kui paned asja enda eest tööd tegema siis justui asi ka vastutab, et töö oleks tehtud. Pealegi pole asjal ikka sama väge mis inimesel.

Ajapikku muutus see niiöelda riituslik tegevus kaunistamiseks.  Kui nüüd oma kodus kaunistamisega annad sellel mõtte, et see sinu kaunis kodus peegeldab sinu sisemist maailma, kus sina ennast hästi ja turvaliselt tunned, siis on see tegevus igati asjakohane, seni kuni sa ei hakka sõltuma näiteks mingitest mallidest ja ei hakka endale piire sättima oma tegevusega.

Teinekord aga mõned asjad kipuvad lausa koju, mõni oks ja kivi. Kui tunned, et vaja, siis võta kaasa. Kivid kodus tõmbavad enda sisse ebavajalikku, aegajalt pead kive siis päikesevalögusesse asetama, puhastuvad. On ka kuuvalguse puhastusrituaale.

Uks

Sinu kodu uks on kus enamus inimesi sisse astuvad, neil on omad visioonid ja mõtted. Aga sinu kodus ei saa teised kehtestada oma korda, ei sinu sõbrannad/vanemad kes ei ela sama katuse all. Mõttes loo ukseläve ette näiteks tuli, kust kõik tulijad rituaalselt läbi astuvad. Seal läbi tules põleb kõik see tuhakas, mis tahab teile halba tuua. Ära võtta võõraid mõtteid omaks ja kõik on korras.

Taimed

Lisaks kadakale ja pihlakale on palju taimi, mis kurja peletavad.
https://kuushamanka.wordpress.com/2014/05/30/kodu-energeetiline-puhastamine-taimedega/

Kelle lased oma kodu puhastama ?

Parim puhastaja oled Sina ISE. Usu endasse, sa saad sellega hakkama. Võõrad toovad teie koju võõrad mõtted ja seal kehtivad võõrad seadused. Kui on eriti võimas puhastaja siis kindlapeale tunned ka ennast pärast kodus veel ebameeldivamalt ja tõrjutult. Kui aga ise ikka hakkama ei saa, siis lase ennast parem õpetada.

Kokkuvõte

Igaüks saab oma kodu energeetiliselt puhtana ISE hoida, kui mõtestatult elada ja ringi vaadata, mis kodus toimub. Kui lased vahepeal käest ära, pole hullu, samal ajal kui tolmu võtad vaata ega ka võõraid energiakogusid sihitult elamises ei virvenda. Sinu kodu on sinu kindlus, kus pead tundma ennast kindlalt ja mõnusalt, kehtesta ennast julgelt oma kodus. Hoia silmi lahti ja tunneta igat virvendust ja analüüsi ennast, oma tundeid ja tegemisi. Enamasti ju sinu enda väline maailm peegeldub sinu sisemist mina. Kui kodus kõik korras on ka sisemine maailm puhas.

http://www.nokitse.ee/ravimtaimed

http://herba.folklore.ee/?menu=taime

http://bio.edu.ee/taimed/oistaim/yhekasvag.htm

http://herba.folklore.ee/?menu=haiguse&hid=15

Advertisements

One thought on “Kodu energeetiline puhastamine

Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑